Status: ONLINE
Players active: 77
Players online: 10 ONLINE + 13 AFK
Uptime: 149h 41m
IP: unitedots.pl
Client version: 8.6
 
Lista eventów


Zaczyna się on codziennie o godzinie 16.00. Dokładnie minutę przed startem możesz się zapisać komendą !run join. W razie czego, możesz się wypisać komendą !run leave. Na mapie na której odbywa się wyścig jest NO-PVP oraz nie można rzucać żadnych run blokujących typu magic wall, nie można używać czarów przyspieszajęcych. Wszyscy chodzą w tym samym tempie oraz są upici. Maksymalna ilość osób na evencie to 80. Wygrywa osoba która dobiegnie najszybciej do mety.
Zaczyna się on każdego wtorku, czwartku oraz niedzieli, o godzinie 20.00. Dokładnie minutę przed startem możesz się zapisać komendę !event join. W razie czego, możesz się wypisać komendę !event leave. Na arenie jest NO-PVP oraz nie można rzucać żadnych run blokujęcych typu magic wall. Maksymalna ilość osób na evencie to 80. Na ziemi coraz szybciej pojawiaję się ognie, które po chwili znikaja. Jeżeli ogien trafi w ciebie, automatycznie zostajesz teleportowany do temple, co jest rownoznaczne z przegranę. Wygrywa osoba która wytrzyma najdłużej.
Zaczyna się on każdego wtorku, czwartku, piatku oraz soboty, o godzinie 22.00. Dokładnie minutę przed startem możesz się zapisać komendę !zombie join. W razie czego, możesz się wypisać komendę !zombie leave. Na arenie jest NO-PVP oraz nie można rzucać żadnych run blokujęcych typu magic wall. Maksymalna ilość osób na evencie to 80. Na arenie pojawiaję sie co 2 sekundy zombie. Każdy kontakt z nim jest równoznaczny z opuszczeniem areny. Wygrywa osoba która wytrzyma najdłużej.
Zaczyna się on każdego poniedziałku, środy, piatku oraz soboty, o godzinie 19.00. Dokładnie minutę przed startem możesz się zapisać komendę !lms join. W razie czego, możesz się wypisać komendę !lms leave. Maksymalna ilość osób na evencie to 80. Wygrywa osoba, która przeżyje najdłużej w pokoju z potworami, które pojawiają się co kilka sekund.
Zaczyna się on codziennie o godzinie 16.30. Dokładnie minutę przed startem możesz się zapisać komendę !swim join. W razie czego, możesz się wypisać komendę !swim leave. Maksymalna ilość osób na evencie to 80. Wygrywa osoba, która najszybciej dopłynie do mety.
Nasz Facebook
 

DOUBLE CASH Najbliższy event:

Zombie Event

Walcz z Zombiakami

Dołącz do naszego discorda!